(056) 789-21-71
 (056) 789-82-02
 098-233-77-66
 095-695-23-24
 (093) 233-77-66
 234869487
 Master-cartridge

Ремонт принтера Дніпро

Якщо Вам необхідний якісний ремонт принтера в Дніпрі, то, без сумніву, Ви потрапите в надійні та відповідальні руки, звернувшись за допомогою до сервісного центру «Майстер Картридж».

Чому Вам потрібно скористатися нашими послугами? Тут відповідь досить проста. Протягом багатьох років ефективної роботи, ми давно здобули заслужену популярність, завжди якісно та за розумною вартістю здійснюючи свою роботу. Приїжджаючи до нашого центру, всі без винятку клієнти отримують безкоштовні консультації досвідчених фахівців, оперативне та чесне обслуговування. При необхідності, майстри компанії приїдуть за вказаною замовником адресою і на місці постараються вирішити нескладні проблеми з оргтехнікою.

Для компаній та підприємств будь-яких форм власності, завжди важливою умовою співробітництва є офіційне оформлення партнерських відносин. Розуміючи та враховуючи таку обставину, ми готові укласти договір на взаємовигідних умовах, можливість проведення розрахунків як готівкою, так і безготівковим розрахунком, у разі оплати за безготівковим розрахунком обов'язково надаються всі бухгалтерські документи.

Отримуючи замовлення, фахівці компанії обов'язково відпрацьовують усі етапи послуги.

Прийом - діагностика, погодження, ремонт, тестування, гарантія  

Звернувшись Ви отримуєте грамотний ремонт у Дніпрі, якість та гарантію при дотриманні всіх вимог до чистоти, виключаючи «самобутність» та рециклінг «на коліні».

Не варто зволікати з питанням підтримки ефективної роботи Вашого офісу безпосередньо пов'язаної з безаварійним функціонуванням оргтехніки. Заощаджуйте свої гроші, збільшуючи доходи. Телефонуйте вже сьогодні та отримайте професійну підтримку від надійного та досвідченого партнера!

Сервісний центр "Майстер Картридж" здійснює ремонт принтерів будь-якої складності.

Чому Ви маєте обрати саме наш центр? 

  • Ремонт принтера та іншої оргтехніки не надто складний, особливо для професіоналів, що працюють у сервісному центрі «Майстер-картридж». Наші фахівці мають все необхідне для ремонту принтерів та копірів у нормальний робочий стан.
  • У сервісному центрі «Майстер-картридж» проводиться якісний ремонт оргтехніки навіть із найскладнішими поломками.
  • У професіоналів сервісного центру «Майстер-картридж» можна отримати кваліфіковану попередню консультацію безкоштовно.
  • «Майстер-картридж» - профільна організація, що спеціалізується на обслуговуванні лазерних та струменевих апаратів. Усі ремонтні роботи виконуються на найвищому рівні, і на кожну проведену роботу видається обов'язкова гарантія.

Щоб полегшити процес ремонту принтера, що детальніше і точніше буде інформація опису поломки надана Вами, тим швидше ми виконаємо ремонт, іноді завдяки опису проблеми можна сказати приблизну вартість ще до попередньої діагностики принтера.

Постали питання? отримайте вичерпну консультацію, скориставшись контактними даними, вказаними на нашому сайті. Бажаєте замовити обслуговування у сервісному центрі «Майстер Картридж» прямо зараз? Для цього буде достатнім зробити один телефонний дзвінок менеджеру компанії або доставити пристрій до нас на діагностику

Дізнайтесь детальну інформацію про наші послуги за телефонами:  098 233 77 66  095 695 23 24 Як нас знайти: вул. Ливарна 9
Карта проезда
 (056) 789-21-71
 (056) 789-82-02
 098-233-77-66
 095-695-23-24
 234869487
 Master-cartridge
© Copyright «Matster-Cartridge» 2010—2023.