(056) 789-21-71
 (056) 789-82-02
 098-233-77-66
 095-695-23-24
 (093) 233-77-66
 234869487
 Master-cartridge

Заправка картриджів Дніпро

Заправка картриджів

Сервісний центр «Майстер Картридж» надає якісні послуги з обслуговування чи ремонту оргтехніки.


Наприклад, якщо Вам потрібна заправка картриджей у Дніпрі, то Ви зможете скористатися допомогою наших фахівців.

Звичайна процедура заправки займає від 10 до 15 хвилин, у випадках підвищеної складності процес може становити від 20 до 40 хвилин. Варто зазначити, що заміна тонера не є достатнім заходом. Застосовуючи професійні навички, а також спеціальне обладнання, кваліфікований майстер тестує картридж до заправки завдяки величезному парку тестових принтерів ми знаємо як картридж друкує до заправки, що дає можливість повідомити клієнта про можливі дефекти і після заправки клієнт бачить якість як картридж буде друкувати його картридж. Майстер надає картриджу індивідуальний номер або штрих-код. Таким чином, забезпечується можливість простежування історії робіт з картриджу, що зберігає відомості про дату та склад проведених дій, також можна дізнатися виконавця та побажання чи зауваження замовника.

Компанія «Майстер Картридж» зможе виконати регенерацію кольорових та чорних лазерних друкувальних пристроїв. Виконуватися такі послуги можуть як у сервісному центрі, так і на об'єкті клієнта. Але фахівцями нашого центру настійно рекомендується проведення цієї процедури на стаціонарному технологічному обладнанні, яке є у нашому офісі. Тоді стає можливим вибір максимально прийнятного тонера саме для Вашого друкарського апарату. Також буде проведено низку заходів, які можливі лише у майстерних умовах. Наприклад, попереднє та пост-заправне тестування картриджів, акуратне та повне видалення частинок відпрацьованої тонерної складової, ретельне змащення всіх елементів, професійне очищення шестернів. Після завершення всіх дій відновлений елемент друкувального апарата поміщається у спеціальний світлонепроникний пакет.

Для здійснення заправки картриджів у Дніпрі ми застосовуємо найбільш високоякісний тонер американського виробника марки SCC, що повністю відповідає своїм характеристикам типу картриджа. Основною перевагою такого тонера є зниження ймовірностей появи добре помітних фонів при функціонуванні відновлених картриджів, що мають різний компонентний стан.

Постійне оновлення парку тестових принтерів сервісного центру дозволяє тестувати все більшу кількість різновидів елементних складових, що застосовуються на сучасних апаратах. Тому впевненість клієнтів у якісному функціонуванні відновленого елемента гарантується на 100%. У кожному випадку майстер завжди наочно показує, як друкував Ваш принтер до заміни тонера і після її проведення та дасть рекомендації, застосування яких дозволить забезпечити якіснішу роботу офісної техніки.

На сьогоднішній день ми представляємо одну з небагатьох сервісних компаній у Дніпрі, які виконують якісні послуги на виїзді до місця розташування принтера. Безпосередньо у присутності замовника апарат перевіряється та тестується. Заправка картриджів провадиться з використанням якісного витратного матеріалу. Наша клієнтська база налічує понад 3000 клієнтів, які регулярно користуються сервісом.

Кожному новому клієнту нашого сервісного центру видається спеціальна дисконтна картка. Перевагою її наявності є право отримати заправку тонером у 7-й раз безкоштовно. Понад 3000 клієнтів компанії «Майстер Картридж» вже оцінили таку гідність, і тепер завжди звертаються за кваліфікованою та порівняно недорогою допомогою саме до нас.

Прямо зараз, зателефонувавши з менеджером сервісного центру «Майстер Картридж», Ви можете домовитися про зручний спосіб заправки картриджів для забезпечення повноцінного робочого процесу в офісі або потреб приватного власника друкарського апарату.


Як нас знайти: вул. Ливарна 9
Карта проезда
 (056) 789-21-71
 (056) 789-82-02
 098-233-77-66
 095-695-23-24
 234869487
 Master-cartridge
© Copyright «Matster-Cartridge» 2010—2023.